O autorze
Jestem typową matką-Polką, zawodowo informatykiem-programistą. Kiedyś napisałam bulwersującą książkę o młodych warszawskich prostytutkach „czarodziejki.com” – również z moich własnych, młodzieńczych wspomnień. Niedawno przetłumaczyłam amerykańską książkę non-fiction „Full Service” o sławnym geju, która w USA wiele tygodni była na liście bestsellerów „Los Angeles Times'a” i „New York Times'a”.

Na dziewczynach kasę zawsze robią starsi faceci

Internet
Fajnie jest zaspokajać najniższe instynkty. I swoje, i czyjeś. Ale przecież nie za wszelką cenę! Można stracić godność, można intymność. Ale nie urodę czy zdrowie! Obie nasze przepiękne wojowniczki MMA z pewnością w swojej ostatniej walce w nowojorskiej Madison Square Garden zdrowie nadwyrężyły. Ja rozumiem: wielka kasa. Piękna mistrzyni za walką dostaje po kilkaset tysięcy złotych, za ostatnie dwie po ponad milion złotych, a pretendentka z Łodzi, zwana „najseksowniejszą wojowniczką MMA na świecie” też sporo, choć na razie 10 razy mniej, ale nikt nie zaprzeczy: walnięcie łokciem w piękną dziewczęcą twarz nie zaspokaja instynktów wysokich. Za powab i urodę, za półnagą walkę w kisielu, czy nawet za goliznę w Playboyu stawki są sporo niższe. Więc tu płacą za brutalność i krew.


Nie jestem naiwną dziewicą i wiem, wiem: Ameryka, sława i kariera, a przy aplauzie 20-tysięcznego tłumu adrenalina aż do mózgu wali. To rozumiem. Ale druga strona myśli co robi: wpływy z wejściówek do legendarnej hali wyniosły 17 milionów dolarów (tylko 13 milionów przyniósł bokserski pojedynek Lennox Lewis – Evander Holyfield z 1999 roku), a wpływy za telewizyjne pay-per-view osiągnęły blisko sto milionów dolarów! Mam tylko nadzieję, że za następne walki nasze dziewczyny dostaną o zero więcej.

Oczywiście, że UFC w przypadku kobiet mogłoby jako faul kwalifikować bicie łokciem, kolanem i stopą w twarz – tak jak zakazano drapania i plucia. A zawodniczkom dać puchate rękawice bokserskie, a nie leciutkie, z otwartymi palcami. Tylko że bez młodej, dziewczęcej krwi, tylu milionów przecież by nie skosili… Bo to takie pazerne, oślizgłe wieprze, damskie boksery :)

Tak, to nie jest jakaś tam wielka UFC, to zwyczajna, prywatna firma! Jej właścicielami są włoskiego pochodzenia miliarderzy (warci więcej niż elekt Trump), właściciele sieci kasyn w Las Vegas bracia: Lorenzo (48) i Frank Fertitta (54) oraz ich kumpel z młodości, były ochroniarz a dziś prezes tej federacji: Dana White (47). Jak to się dzieje, że na nagich, czy półnagich młodych dziewczynach, straszną kasę robią zawsze starsi faceci, z którymi nieodparcie kojarzą się mafijne konotacje?!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...