O autorze
Jestem typową matką-Polką, zawodowo informatykiem-programistą. Kiedyś napisałam bulwersującą książkę o młodych warszawskich prostytutkach „czarodziejki.com” – również z moich własnych, młodzieńczych wspomnień. Niedawno przetłumaczyłam amerykańską książkę non-fiction „Full Service” o sławnym geju, która w USA wiele tygodni była na liście bestsellerów „Los Angeles Times'a” i „New York Times'a”.

Madonna: usta pełne roboty

Madonna ze swojej pierwszej piosenki "Everybody", za wylansowanie której sławnemu w Nowym Yorku DJ-owi Markowi Kaminsowi oraz producentowi Seymourowi Stein z Sire Records zapłaciła ponoć nie tylko ustami.
Madonna ze swojej pierwszej piosenki "Everybody", za wylansowanie której sławnemu w Nowym Yorku DJ-owi Markowi Kaminsowi oraz producentowi Seymourowi Stein z Sire Records zapłaciła ponoć nie tylko ustami. Official Video
„Jeśli zagłosujesz na Hillary Clinton, to zrobię ci loda, OK? Jestem w tym naprawdę dobra. Nie jestem jakąś kretynką ani automatem, cały czas patrzę przy tym w oczy i na koniec połykam” – polecała się. Donald prowadzi wśród mężczyzn, Hilary ma za sobą większość elektoratu kobiecego. Dlatego Madonna podczas koncertu w New York City's Madison Square Garden zrobiła tę pełną emocji i soczystych obietnic deklarację właśnie do białych kolesi. Jak widać, kampania prezydencka w USA weszła w ostatnią decydującą fazę. Kto da więcej?

No sama nie mogłam uwierzyć! Ale zobaczcie i posłuchajcie:

Jesteście zbulwersowani? Seks w polityce – ależ to Ameryka! Mąż Hillary uwielbiał przecież blow-job w czasie pracy. A Kennedych? Albo balującego szefa FBI Johna Edgara Hoovera – pierwszego geja amerykańskich służb, albo całe, mocno upolitycznione Hollywood? (przeczytajcie sobie amerykański bestseller „Full Service” Scotty Bowersa, w moim zresztą tłumaczeniu).

Trochę tylko szkoda, że Hillary Clinton (69) dostała tak mocne wsparcie jedynie od sporo młodszej superstar Madonny (58), a nie od na przykład Katy Perry (32), Rihanny (28), czy Miley Syrus (24). Bo dla facetów w średnim wieku, propozycja zrobienia nawet pełnej oddania i namiętności laski, ale jednak od 58-letniej babci, nie jest chyba zbyt atrakcyjna. Dobrze, że Hillary nie została wsparta przez równie dobrą Tinę Turner (77)!

Niewiele lepiej miał kurczę nasz prezydent Bronisław Komorowski (68), w którego komitecie poparcia zasiadały m.in.: Danuta Szaflarska (101), Elżbieta Dzikowska (79), Anna Nehrebecka (69), Urszula Sipińska (69), Agnieszka Holland (68), czy Paweł Huelle (59) – tu gorąco zapraszam do lektury mojego tekstu: http://ewaegejska.natemat.pl/121015,jak-zgwalcic-geja. Dobrze, że oni nie byli tak wyrywni, prawda?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...